Filtry
Producent
Cena
  • od
    do

Żele do masażu

Istnieje wiele sposób zacieśnienia więzi ze swoim kochankiem. Jednym z nich jest masaż, w którego wykonaniu mogą pomóc aksamitne olejki intymne dostępne w naszym internetowym sklepie LoveStim. To żele zaprojektowane na bazie wody, zapewniającej im odpowiednią konsystencję i nawilżające właściwości. Po naniesieniu na ciało tworzą one śliską i długo utrzymującą się powłokę, która nawilża skórę bez pozostawiania plam i uczucia lepkości, co może ułatwić romantyczne masowanie i późniejsze usuwanie warstwy ze stref erogennych.

Zapachowe olejki do masażu miejsc intymnych

Widoczne w ofercie żele mamy nie tylko w standardowych wersjach bezwonnych. Posiadamy również zapachowe olejki do miejsc intymnych, które mogą stanowić ciekawy dodatek wpływający na zmysły podczas wspólnych chwil. Naszym klientom proponujemy warianty o zapachu truskawkowym, malinowym, wiśniowym, różanym, kokosowym, czekoladowym, wieloowocowym i wielu innych. Bazą wszystkich z nich są naturalne ekstrakty i wyciągi tworzące delikatną dla zmysłów woń, mogące wzbogacić romantyczny czas z kochankiem.

Poręczne olejki do miejsc intymnych w różnych pojemnościach

Pragniemy dostosowywać się do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Wielu z nich ceni sobie praktyczność, dlatego nasze poręczne olejki do masażu miejsc intymnych są dostępne w następujących pojemnościach:

  • 100 ml,
  • 150 ml,
  • 250 ml,
  • 500 ml,
  • 1000 ml.

Mały olejek intymny do masażu pozwoli Ci wypróbować różne zapachy lub formuły przed zdecydowaniem się na pojemniejszy wariant. Stanowią również poręczny dodatek do podróży, umożliwiając skorzystanie z ulubionego środka w trakcie wyjazdów — choć kieszonkowy rozmiar możesz mieć zawsze przy sobie, niezależnie od okoliczności. Z kolei większe żele mogą być ekonomiczniejsze w dłuższej perspektywie, szczególnie w przypadku osób regularnie użytkujących dany produkt. Dostępność różnych wariantów może ułatwić wybór produktu w zależności od indywidualnych potrzeb, preferencji i częstotliwości stosowania.

Olejki intymne — do popularnych technik masażu

Żele mogą być wykorzystane do przeprowadzenia najpopularniejszych form masażu. Jedną z nich jest japońska technika Nuru, do której mamy odpowiednio dopasowany olejek do stref intymnych, mogący ułatwić poruszanie ciałem, zredukować tarcie oraz dodać uczucie gładkości. Bazą preparatu są delikatne substancje tworzące łatwą w aplikacji formułę na strefy erogenne.

Delikatny olejek do masażu intymnego

Każda osoba ma inny rodzaj skóry i inaczej reagować na poszczególne składniki zawarte w żelach. Dlatego, zanim kupisz wybrany olejek do masażu intymnego, radzimy dokładnie zapoznać się z jego składem i wszelkie wątpliwości skonsultować ze specjalistą. Jeśli jednak zaopatrzyłeś się już w preparat, to przed jego użyciem wykonaj test na niewielkiej powierzchni skóry, aby mieć pewność, że nie wywoła on reakcji alergicznej lub podrażnień. W razie dodatkowych pytań na temat naszych olejków intymnych do masażu prosimy skontaktować się telefonicznie lub mailowo z naszym zespołem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl