Filtry

Dla kobiet

Wyraziście czy delikatnie? Feromony w damskich perfumach mogą pachnieć dla każdego inaczej, a wręcz pozostać niewyczuwalne. Warto traktować je jak ciekawy dodatek do sukienki lub seksownej bielizny, aby podrywać, flirtować i bawić się do woli. W tej kategorii naszego sklepu dostępne są flakony pełne zniewalających, kobiecych aromatów. Sprezentuj je bliskiej osobie lub sprawdź skuteczność na własnej skórze.

Jak działają feromony?

Zarówno zwierzęta, jak i rośliny, wytwarzają różne związki chemiczne, które służą do komunikacji z innymi przedstawicielami tego samego gatunku. Naukowcy podejrzewają, że bardzo podobnie dzieje się w naszym przypadku, choć nie mają co do tego pewności. Feromony, bo o nich właśnie mowa, mogą ułatwiać nawiązywanie kontaktu, obrony czy oznaczenia terytorium. Są niemal niewyczuwalne i bardzo trudno je wychwycić.

Czy człowiek wydziela specyficzną woń, aby podobać się innym?

Skąd więc wzięło się przekonanie, że człowiek również wydziela feromony? Naukowcy sugerują, mimo że nie zostało to w pełni potwierdzone, że obie płcie mogą reagować na siebie właśnie ze względu na niewyczuwalny, wydzielany przez skórę zapach, który czyni daną osobę atrakcyjną lub wręcz przeciwnie – odpychającą. Czy rzeczywiście tak jest i czy subtelna, indywidualna woń jest wyczuwalna przez innych? Tego nie wiemy na pewno. Wiadomo jednak, że istnieją sposoby, aby mimo to wzbudzić zainteresowanie u drugiej osoby. Tym czymś są m.in. damskie feromony w formie perfum.

Damskie perfumy z feromonami – niewidoczny dodatek do seksownego stroju

Niewielkie stężenie składników aktywnych przypomina damskie perfumy lub wody toaletowe. Mogą być aplikowane bezpośrednio na skórę. Sprzedawane są we flakonach, które w żaden sposób nie zdradzają, co znajduje się wewnątrz nich. To przyjemne połączenia różnych nut zapachowych uzupełnione w niewielkim procencie o wspomniane lotne związki chemiczne występujące w organizmie. Zamiast sięgać po klasyczne perfumy można zdecydować się na formułę, w której znalazło się miejsce na damskie, mocne feromony. Można potraktować je jak niewidoczny dodatek do seksownego stroju na randkę, który dodaje pewności siebie.

Kuszące zapachy dla kobiet

Damskie perfumy z feromonami dostępne są w różnych nutach zapachowych. Wśród nich można znaleźć zarówno takie, które są delikatne i z pozoru niemal niewyczuwalne, jak i te mocne, wyraziste, utrzymujące się na skórze nieco dłużej. Zostały opracowane w taki sposób, aby wzmacniać naturalną woń ciała, dodając do niej nieco innych, bardziej delikatny aromat. W sprzedaży znajdują się butelki o pojemności 15 ml oraz większe flakony o pojemności 100 ml. Wybór zależy od tego, z jaką częstotliwością mają być stosowane.

Damskie zapachy erotyczne – pomysł na seksowny prezent

Widoczne tu nowe zapachy dostępne są w dużych ilościach. Można wykorzystać je jako pretekst do zbliżenia, podarować bliskiej osobie w ramach prezentu, a nawet użyć podczas gry wstępnej. Wystarczy spryskać skórę małą ilością damskich perfum, aby zanurzyć się w subtelnym aromacie i po prostu ładnie pachnieć!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl