Wczytuję dane...
119,00 PLN
Produkt dostępny!
Model: DAROPINK
Gwarancja: 6 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni

DARO to wibrator z górnej pułki.

Najwyższa jakość wykonania, wykończenie jedwabistym w dotyku silikonem medycznym oraz 2 silniczki i cicha praca,  to własnie sprawi że zakochasz się w nim od pierwszego razu.


Ten sprzęt został zaprojektowany w najmniejszym szczególe:

 1. Powiększona i specjalnie wygięta do punktu G główka wibratora, posiada jeszcze jedna tajemnicę. To własnie tam zamontowany jest silniczek. Dzięki temu wibracje mają niesłychana moc.

 2. Tak zwany króliczek, czyli masażer łechtaczki, posiada drugi silniczek, jego kształt jest tak zaprojektowany, by obejmował całą łechtaczkę, stymulując ją na całej powierzchni. Króliczek jest elastyczny dzięki temu masuje łechtaczkę przy kazdym ruchu wibratora.

 3. Miejsce do ładowania wibratora. To własnie tam wkładasz kabelek który jest dołączony do wibratora. Kabelek kończy się portem USB dzięki temu pasuje do każdej ładowarki telefonicznej.

 4. Przycisk ON/OFF aby włączyć wibrator należy przytrzymać go ok 3 sek. Podobnie jest z wyłączaniem. Dzięki temu DARO nie włączy się ani nie wyłączy przypadkowo.

 5. Przycisk zmiany wibracji, by je zmienić także trzeba przytrzymać przycisk ok 3 sek. Daro posiada aż 9 różnych rodzai wibracji.


Zasilanie:

W zestawie z wibratorem jest także przewód do ładowania. Pasuje on do każdej ładowarki telefonu komórkowego.
W tym własnie miejscu umieszcza się przewód ładujący.

Wibracje

DARO posiada 9 różnych wibracji. Są wibracje ciągle o różnym natężeniu, przerywane, są też takie grze na zmianę wibruje to końcówka wibratora to króliczek. Każda kobieta znajdzie tutaj kilka wibracji które doprowadzą do różnego rodzaju orgazmów.

Wymiary:

Na grafice pokazane są dokładnie wszystkie wymiary wibratora DARO.

Informacje techniczne

 1. Całkowita długość wibratora 20cm

 2. Długość powierzchni, która wchodzi do pochwy 11,2cm

 3. Średnica główki masującej punkt G 3,3cm

 4. Specjalnie wyprofilowany króliczek, masażer łechtaczki, posiada on swój silniczek, dzięki czemu wibracje są niesamowicie mocne

 5. Specjalny pierścień pomagający precyzyjnie sterować wibratorem, nawet gdy będzie gorąco i ślisko.

Króliczek:

Masażer łechtaczki jest specjalnie wyprofilowany, tak by obejmować całą łechtaczkę i dokładnie stymulować ją z każdej możliwej strony. Posiada on własny silniczek, dzięki czemu wibracje są niesamowicie mocne i potrafią doprowadzić do orgazmu już w kilka minut. Króliczek jest elastyczny dzięki temu doskonale dopasuje się do Twojej anatomii i będzie przylegał do łechtaczki przez cały czas.

Sterowanie:

 1. Przycisk ON/Off przytrzymaj go ok 3 sek by łączyć lub wyłączyć wibrator

 2. Przycisk zmiany wibracji przytrzymaj go ok 3 tek by zmienić wibracje

Pierścień wibratora

DARO posiada specjalny pierścień pomagający w ruchach i sterowaniu. Dzięki niemu nawet szybkie ruchy, gdy będzie już gorąco i ślisko, będą zawsze precyzyjne. Wibrator będzie trafiał właśnie tam gdzie chcesz by trafił.

Opakowanie

DARO sprzedawany jest w eleganckim ekskluzywnym opakowaniu, dzięki temu idealnie nadaje się na prezent, nawet dla najbardziej wymagającej kobiety.
DARO sprawi że poznasz inny, nowy poziom rozkoszy. Zakochasz się w nim od pierwszego razu.


Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...